O projekte Drone Zone sk

Projekt drone-zone.sk je cielený na propagáciu nových technológii, špeciálne lietajúcich dronov, multikoptér a podobných technologických vymožeností dnešných dní, ktorých rozmach je v súčasnosti badateľný aj na Slovensku. Na stránke https://drone-zone.sk/ nájdete denne nové informácie zo sveta aj domáceho prostredia, časom pribudnú recenzie multikoptér, návody a články, ktoré vám pomôžu s výberom pri kúpe zariadenia. Projekt je zatiaľ iba v plienkach, záleží na Vás či prežije.

Chcete sa prezentovať ?

Ďalšou snahou projektu je vytvorenie komunity ľudí – nadšencov a poskytnúť im možnosť podeliť sa o svoje zážitky a úspechy s okolím. Drone-zone.sk poskytuje zdarma priestor na prezentáciu vašich úspechov, video záznamov a fotografií z vašich letov.   V neposlednom rade vám umožní nájsť si priateľov a známych zmýšľajúcich rovnako a o rovnakých veciach – o dronoch. Po registrácii získate doživotne bezplatné členstvo v našej komunite.

Chcem sa stať členom komunity

Potrebujete poradiť  ?

Diskusné fórum je neoddeliteľnou časťou nášho malého projektu. Po bezplatnej registrácii získate možnosť prispievať, pýtať sa a odpovedať. V sekcii stránky https://drone-zone.sk/forums vám vždy poradíme a spolu nájdeme riešenie pre komplikované technické aj obchodné otázky. Vo fóre sú pripravené sekcie aj pre pomoc s výberom a nákupom zariadenia. Nemusíte však len čakať na pomoc od ostatných, odovzdajte aj vy svoje skúsenosti.

Ako môžem pomôcť projektu drone-zone.sk ?

Veľmi jednoducho. Stačí o ňom rozprávať, prípadne sa podeliť o videá a fotky, ktoré ste pridali na drone-zone.sk na Facebooku, alebo inej sociálnej sieti. Projekt je zatial financovaný z vlastných zdrojov, no to nieje udržateľný stav, preto nám pomôže akákoľvek forma propagácie.

Drone Zone